Töökohtade varundamine

Töökohaarvuteid saab varundada väga mitmel moel ja erinevate lahendustega. Serverock Systems lähtub pakutavates lahendustes eelkõige lõpp-kasutajate mugavusest, mis tagab erinevate lahenduste paindlikkuse ja optimaalsuse - vastavalt ettevõtte vajadustele ja eelistustele saab varukoopiaid näiteks talletada kas majast väljas või ettevõtte kontori serveris.

Enam ei ole vahet, kas oled suur või väike ettevõte, andmete kadu on kõigile ühtmoodi valus ja selle probleemi lahendamiseks ei pea enam kallist infrastruktuuri omama ja meeletuid investeeringuid tegema.

TubliKati on lihtne, paindlik ja väga taskukohane varundusahendus, mis võimaldab varukoopiad paigutada nii „majast välja“ kui ka kohalikule võrgukettale. Serverock Systemsi majutuses andmeid hoides on TubliKati paketeeritud 25 GB sammudega, näiteks: TubliKati25, TubliKati50, TubliKati75 jne.

TubliKati tarkvara ei koorma liigselt arvutit ja on kasutajatele mugav kaaslane, vähendades riski andmekaole, mis on tänase kiire elutempo juures niigi päris kõrge.

TubliKati sobib Mac'idele, tavaarvutitele ja ka serveritele, sõltumata sellest, kas on tegemist laua- või sülearvutiga. Selle varunduslahenduse on enda jaoks avastanud nii suurettevõtted kui ka näiteks FIE-dest raamatupidajad, kelle kogu IT-infra moodustab vaid üks arvuti.

tk joonis

Tublikatit saab seadistada kasutama nii enda siseressursse (väline kõvaketas,kohalik võrguketas või server), kui ka meie majutusteenust internetis.

Üheks laiemate võimalustega lahenduseks on Serverock Backup, mis on kasutaja jaoks ülimalt sõbralik tarkvara ja oma toimimiselt optimeeritud mitmele arvutile. Serverock Backup toetab lisaks andmete varundamisele ka andmete jagamist ja sünkroniseerimist.
Sellele teenusele on loodud eraldi lehekülg: https://backup.serverock.ee.