Ettevõttest

Serverock Systems OÜ on 15-aastase kogemusega peamiselt äriühingutele IT‑teenuseid pakkuv ettevõte. Serverock Systemsi ajalugu ulatub aastasse 1996, mil asutati Ultrasoft OÜ. Aasta 2008 sügisest kuni 2011. suveni tegutseti MAX 123 AS koosseisus IT‑teenuste osakonnana, kuid pärast teatavat fookuseseadmist toimus sõbralik eraldumine ning täna ollakse uuesti täiesti iseseisev ja väga selge eesmärgiga ettevõte.

Serverock Systems OÜ fookuseks on oma klientide IT-infrastruktuuri haldamine, pakkudes mitmesuguse funktsionaalsusega serverteenuseid nii Windows- kui Unix/Linux-platvormidel, hallates ettevõtete töökohtade arvutiparke ning pakkudes lahendusi mitmetele teistelegi IT-soovidele – kui mõni küsimus jääb enese tegevusfookusest välja, tehakse seda läbi partnerite.

 

Meie missiooniks on pakkuda IT-lahendusi klientide äriprotsesside efektiivseimaks toimimiseks ja digitaalandmete turvaliseks haldamiseks.

Meie visiooniks on läbi kliendisõbralikkuse olla aastaks 2015 Eesti väike- ja kesk-ettevõtete jaoks eelistatuim IT-teenuste partner.